Instalacje gazowe

Firma Usługi Piotr Nowotczyński założona została w 1996r. Od tego momentu świadczymy usługi montażu instalacji do niemal wszystkich marek samochodów. Wieloletnie doświadczenie sprawiło że byliśmy na rynku od początku ewolucji auto-gazu. W swojej ofercie mamy instalacje wszystkich przodujących na świecie firm.

Pierwsze lata działalności to montaż instalacji I generacji do „gaźnikowców” i II do samochodów z pojedyńczym i wielopunktowym wtryskiem paliwa.

W roku 2000 pojawiły się firmy proponujące zestawy urządzeń III-ciej generacji (wtrysku ciągłego) do aut z wielopunktowym wtryskiem paliwa. Wkrótce po tym rynek wzbogacił się o instalacje LPG, CNG IV-tej i V-tej generacji. Wśród firm mających w swojej ofercie zestawy do sekwencyjnego wtrysku gazu pojawiły się polskie podmioty, które skutecznie zaczęły konkurować ze znanymi potentatami na światowych rynkach autogazu. Wśród nich była firma AC z Białegostoku, która zaoferowała montażystom i użytkownikom rodzinę produktów pod nazwą STAG dających olbrzymie możliwości techniczne. W 2010r. jako pierwsza w Polsce stworzyła sieć Partnerskich Warsztatów Serwisowych, wśród których znalazła się nasza firma.

Posiadamy wielu stałych klientów z Mławy, Ciechanowa, Płocka, Działdowa, Olsztyna i całej Polski!

Doświadczenie zdobyte przez te lata pozwala nam na wybór najlepszych urządzeń oferowanych na rynku. Od ich jakości i solidności montażystów zależy radość z korzyści płynących z eksploatacji gazowego układu zasilania w naszych samochodach.

copyright nowotczynski.pl - instalacje gazowe Mława, woj. mazowieckie - na północ od Warszawy